Haber

Şarkıcı Hatice Desteklediği Cumhurbaşkanlığı Adayını ‘Bu İş Birinci Turda Bitecek’ Sözleriyle Açıkladı!

Türkiye’nin gündeminde hızla yaklaşan 14 Mayıs seçimleri var. Siyaset dünyasındaki her gelişmenin yakından takip edildiği bu günlerde birçok ünlü isim destekledikleri cumhurbaşkanı adayını açıklıyor. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan şarkıcı Hatice, desteklediği ismi de “Bu işin birinci turda biteceğine inanıyorum” sözleriyle duyurdu.

14 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine sayılı günler kaldı.

Tüm Türkiye’nin sandık başına gideceği 2023 genel seçimlerine kısa bir süre kala birçok ünlü isim destekledikleri cumhurbaşkanı adayının adını açıklıyor.

Bu isimlerden biri de müzisyen Hatice idi. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen ünlü isim, son yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

Müziğiyle yıllar önce tanınan Müzisyen Hatice, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimde hangi cumhurbaşkanı adayına oy vereceğini açıkladı.

Instagram hesabından bir hikaye paylaşan Hatice, açıklamasına “Neden CHP?” sözleriyle başladı.

Ünlü şarkıcı, “Bizde imamlık var, dürüstlük bizde, paylaşmak bizde, irade bizde, iman bizde, merhamet bizde, vicdan var, bizde koltuk sevgisi değil, insan sevgisi var” dedi.

Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini söyleyen Hatice, “Ben bir Aleviyim ve sizinle gurur duyuyorum sevgili Cumhurbaşkanım Kemal Bey. Birinci turda bunun biteceğine inanıyorum” dedi.

Şarkıcı Hatice’nin paylaşımını buraya bırakalım ?

Bu konudaki niyetin nedir? Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu