Haber

Memduh Büyükkılıç, Büyük Bürüngüz’ü ağırladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
İl merkezinde ve kırsalda yerel yönetim hizmetlerini aktif olarak yürüten Önder Büyükkılıç, ilçe ziyaretlerinde de muhtarlarla sık sık istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Büyük Bürüngüz Mahallesi Muhtarı Ali Çuhadar ve mahalle sakinleri Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç, konuklarını Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın toplantı salonunda kabul etti. Büyük Bürüngüz Mahallesi Muhtarı Ali Çuhadar ve mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini bizzat dinleyen Büyükkılıç, “Hizmette yerel yöneticiler için ayrım, sınır ve kural yoktur. Merkezde ve kırsalda vatandaşlarımıza en uygun hizmeti vermek için çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızın ayrı bir değer verdiği muhtarlarımız, gören gözümüz, duyan kulağımızdır. Kardeşlerimizin her birine ulaşmamızı sağlayan ruhlarımızdır. Bugün Büyük Bürüngüz Mahalle Muhtarı Ali Çuhadar ve değerli hemşehrilerimiz belediyemize nezaket ziyaretinde bulundular. Halka hizmet, Allah’a hizmet mottosuyla hizmet vermeye çalıştığımız mahalle sakinlerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Muhtar Çuhadar ve Büyük Bürüngüz sakinleri ise istek ve tekliflerini bizzat dinleyen ve yakından ilgilenen Önder Büyükkılıç’a teşekkür ederek, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan ve Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk de hazır bulundu.

haberdicle.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu