Haber

Davutoğlu’ndan ‘helalleşme’ tepkisi!

ANKARA (İGFA) –Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından bahisle ilgili bir video paylaştı.

Genel Önder Davutoğlu, “Helalleşme ancak suçu kabul etmekle olur” diyerek videolu açıklamasında, “Biz imar baronlarına savaş açmaya çalışırken, siz yerli ve milli imar baronlarını arkanıza aldınız. Bugünün vebası başınıza geldi. bu hata ve gafletler sonucu omuz omuza helalleşme güzel söz milletimizin yüreği doldu helal olsun diye yola çıkanlara neden Dicle kıyısında bir koyun kaybolsa nedenini açıklayamıyor. , Onbinlerce insanımız enkaz altında devletin gelmesini beklerken ben Ankara’da kalayım, hesap sorulsun” diye konuştu.

Helalleşmeden önce milletten özür dilemesi gerektiğini ifade eden Davutoğlu, “Helalleşme ancak suçu kabullenmekle ve özrü kabul etmekle olur. Özür dilemek yerine, sizi eleştirenleri, halkı hor gören düşünceli bir tavırla en ağır şekilde karşıladınız. Onlara küfür ve hakaret etti.Bu nasıl helal?Önce kendi vicdanında ve “Hatalarını toplum önünde kabul et, kabul et” dedi.

haberguzelyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu